EKİBİMİZ

AV. ARB. ÇAĞRI ŞÜKRÜ ULUSLU, LL.M (Kurucu Ortak)

2009 yılında İstanbul Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinden derece ile mezun olmuştur. 2010 yılında İstanbul Barosu’na kaydolmuştur. 2009-2011 tarihleri arasında İstanbul Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Özel Hukuk Yüksek Lisans Programı tamamlamıştır. Bu program kapsamında 2010 yılında Universität des Saarlandes’de Erasmus Değişim Programı kapsamında akademik çalışmalar yapmıştır. 2010 yılında Av. Ersin Ersen ile birlikte ULUER HUKUK Ofisi’ni kurmuştur. Ağırlıklı olarak Sağlık Hukuku, İş/Sosyal Güvenlik Hukuku ve Fikri Mülkiyet Hukuku başta olmak üzere; Aile Hukuku, İcra İflas Hukuku, Tüketici ve Rekabet Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku alanlarında çalışmaktadır. Arabuluculuk Daire Başkanlığı Siciline bağlı Arabulucudur.İstanbul Medipol Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sağlık Hukuku Doktora Programında eğitimine devam etmektedir. Çeşili üniversitelerde Sağlık Hukuku Dersleri vermektedir. İngilizce ve Almanca bilmektedir.
E-Posta: cagri@ulusluersen.com / Gsm: 05327100585

AV. ERSİN ERSEN (Kurucu Ortak)

2009 yılında İstanbul Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinden derece ile mezun olmuştur. 2010 yılında İstanbul Barosu’na kaydolmuştur. 2009-2010 tarihleri arasında Indiana University (A.B.D.) sözleşmeler hukuku alanında akademik çalışmalar yapmıştır. 2010 yılında Av. Çağrı Şükrü Uluslu ile birlikte ULUER HUKUK Ofisi’ni kurmuştur. Ağırlıklı olarak Şirketler Hukuku, Gayrimenkul/İnşaat Hukuku ve Ceza Hukuku başta olmak üzere; Aile Hukuku, İcra İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku alanlarında çalışmaktadır. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir.
E-Posta: ersen@ulusluersen.com / Gsm: 05327103512

AV. MUHAMMED FETHİ ÇAKMAK

İçerik Güncelleniyor ..
E-Posta: fethicakmak@ulusluersen.com

STJ. AV. AYBİKE DURMAZ

2018 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından Stajına İstanbul Barosu nezdinde başlamıştır. Bir çok seminer ve eğitim programına katılan Durmaz başarılı eğitim sürecinde iş hayatıyla ilgili tecrübeler edinmiştir. Uluer Hukuk Bürosunda stajına devam etmektedir. Uluer Hukuk Bürosunda tamamlayacağı yasal stajını müteakip bünyemizde avukat olarak çalışmaya devam edecektir. E-Posta: aybikedurmaz@ulusluersen.com

AV. ARB. ZEHRA TUBA UZUN ULUSLU (LL.M) – Çözüm Ortağı

2009 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2009-2011 tarihleri arasında İstanbul Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Özel Hukuk Yüksek Lisans Programı tamamlamıştır. Bu program kapsamında 2010 yılında Universität des Saarlandes’de Erasmus Değişim Programı kapsamında Fikri Mülkiyet Hukuku alanında akademik çalışmalar yapmıştır. Arabuluculuk Daire Başkanlığı Siciline bağlı arabulucudur. Uluer Hukuk Ofisi’nde Fikri Mülkiyet Hukuku ve Bilişim Hukuku alanlarında çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.
E-Posta: tuba@ulusluersen.com